אימייל

info@tuvlev.org.il

טלפון

*2613

כתובת

לילנבלום 5 נתניה

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ברגע אחד, בהחלטה אחת
אתם הולכים לשנות את המצב

לטובה!

תרמו עכשיו, אתם התקווה היחידה!

אפשרויות נוספות לתרומה:

בהעברה בנקאית

בנק מזרחי – 20, סניף 669
ח-ן 045459

בהוראת קבע

הוראת קבע בכרטיס אשראי אינה תופסת מסגרת

בחשבון פייפל

בביט

 

בטלפון

24 שעות ביממה
2613*
1800-26-26-66

תרומות מחו"ל

IBAN  מספר זהב : IL04 0206 6900 0000 0045 459
בנק מזרחי  20

תרומה לנזקקים מכל הלב עושים רק עם טוב לב!

זה לא סוד שמצב העוני בישראל הולך ומחריף, גם בשנת 2022. יותר ויותר משפחות בישראל נמצאות מתחת לקו העוני – זה הזמן לפתוח את הלב ולסייע להם באמצעות תרומה לנזקקים.

משפחות רבות, קשישים ובני נוער רבים משתייכים למעגל העוני ונלחמים מלחמה קיומית ויום יומית בשגרה וביוקר המחייה שרק הולך וגדל בישראל. כיצד יהיה באפשרותנו, האנשים הקטנים לעזור ולשפר את מצבן? כדי להמשיך ולהתקיים בכבוד, אנו זקוקים לעזרתכם בסיוע כספי לנזקקים. 

 

תרומה למשפחות נזקקות 

תרומה לנזקקים מעניקה תחושת סיפוק אדירה השווה הרבה יותר מכל הון שבעולם. תורמים רבים העידו ומעידים על כך שברגע שהם רואים את הנזקקים מקבלים ארוחה חמה או סל מזון, זה מעניק להם תחשות סיפוק אמיתית. 

 ההזדמנות שלכם כעת לפתוח את ליבכם עבור אלו שאין להם ולבצע תרומה למשפחות נזקקות. זו לא חייבת להיות תרומה גדולה המחייבת הוצאת סכומי עתק, כל אחד יכול לתרום כפי יכולתו. תרומה כספית לנזקקים עשויה לשפר את חייהם של אותם נזקקים החיים במציאות היום יומית הקשה. אם תמיד רציתם לסייע ולא מצאתם למי לתרום, ארגון טוב לב קופת הצדקה המרכזית ע"ר פועל למען אותן משפחות, קשישים, אימהות חד הוריות ובני נוער הנאבקים בקשיי המציאות והעוני.

 

בטוב לב קופת הצדקה המרכזית אנו מאמינים במתן תרומות לנזקקים מכל הלב. אנו מפעילים מרכז חלוקה וסיוע אשר דואג לספק סלי מזון למשפחות נזקקות, מוצרי תינוקות, ביגוד והנעלה, ציוד לבית הספר ועוד. בנוסף, אנו מפעילים שני בתי תמחוי המספקים ארוחות חמות לנזקקים מדי יום.

 

תרומות לנזקקים מסייעות לנו להמשיך ולבצע את פועלנו ומאפשרות לנו להעניק לנזקקים את האפשרות להמשיך להתקיים במציאות היום יומית הדחוקה.  מאמץ קטן שלכם יסייע למשפחות הנזקקות לראות את האור בקצה המנהרה. בטוב לב יודעים להשתמש עם התרומה הכספית שלך ולהפוך אותה לאור גדול לעוד משפחה נזקקת עם תקווה שיצאו ממעגל העוני.

המקרים הקשים שמגיעים אלינו מידי יום אינם נותנים מנוח לראשי הארגון, ועל כן אנו רוצים להגיע לאותם הידידים שמחפשים מקום שהתרומה הכספית שלהם תניב את המירב למשפחות הנזקקות.

אנו מזמינים אותכם להיות חלק מהארגון ולבוא ולהשתתף בפעילויות העמותה באמצעות חלוקת חבילות המזון שאתם תורמים ישירות למשפחות הנזקקות המופיעות ברשימת המשפחות של הארגון. כל תרומה תתקבל בברכה ותגיע ליעדה.  

ניתן לבצע תרומה בביט, בכרטיס אשראי, בהעברה בנקאית, באמצעות פייפאל, הפקדה בנקאית ובטלפון.

תמונות מבית תמחוי

התחל שיחה
לכל שאלה או בקשה אנא פנו כאן בווצאפ
נפטר לכם מישהו קרוב ואין מי שיגיד עליו קדיש?
נשמח לעזור לכם.
צרו קשר כאן.
דילוג לתוכן